Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Zlecę wykonanie garażu z paneli, Myszkowo

nr 650169 skierowane do usługodawców z województwa: wielkopolskie.
ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE

TREŚĆ ZLECENIA (ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE)
Dzień dobry, Jestem zainteresowana garażem, z najtańszych paneli- będzie tynkowany: Szerokość ok 5m Długość ok 7m Wysokość ok 2,4m Brama garażowa 2,5m x 2,2m Dach jednospadowy (spad w prawo) Proszę o wycenę w 4 wariantach: 1. Samych ścian 2. Ścian z dachem 3. Ścian z dachem i bramą otwieraną do góry (szer 2,5m, wysokość ok. 2m) 4. Ścian z dachem, bramą i dodatkowymi drzwiami z prawej strony Proszę o informację na temat: - dokładnych wymiarów uwzględniających Państwa możliwości (max 35m2) - cenę (zwierającą transport i montaż w Myszkowo k. Szamotuł), - termin realizacji. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny. Pozdrawiam, Magda Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail »
KATEGORIE ZLECEŃ